Tradiční DRAKIÁDA

Tradiční DRAKIÁDA

Tradiční DRAKIÁDA

se  uskutečnila v úterý 26. 9. 2023 na hřišti TJ Sokolu Ostravice. Díky několika ochotným rodičům, kteří nám převezli aktovky, abychom se přemístili ze školy lehkou nohou, jsme to zvládli velmi hravě. Sice dodržování pravidel při přesunu ještě naši prvňáčci nemají v krvi, ale zvládli to. Naše obavy z nedostatku větru se nakonec  nenaplnily.  Draci létali jako diví . Došlo i k několika spletencům a to když se zamotali ve výšce do sebe. Naše paní vychovatelky se ale snažily pomoci…. Samozřejmě i přítomní rodiče  a prarodiče  přispěli svojí „ troškou do mlýna“.  Takže závěrem bychom chtěli poděkovat hodným maminkám paní Šulcové, Brynychové, dále panu ing. Vranayovi (TJ Sokol),  prarodičům Mesarošovým  a ostatním aktivním rodičům.

Za vychovatelky školní družiny   Markéta Karláková, vedoucí ŠD