Přespolní běh-II. stupeň

Konečně jsme se dočkali. Po více jak třech letech různých omezení jsme se v úterý3.10. zúčastnili s vybranými žáky okrskového kola ve sportovní soutěži. Napoprvé to byla soutěž nejnáročnější-přespolní běh. Za krásného říjnového počasí se ve Frýdlantu n.O. na břehu řeky Ostravice shromáždili žáci 6-ti škol, aby se ve 4-členných družstvech vydali na trať, která vedla částečně neupraveným terénem a částečně po cyklostezce. Mezi nimi se neztratili ani zástupci naší školy. Nejlépe na tom byli starší žáci, kteří ve složení J. Boháč, F. Švébiš, J Latner a K. Liďák obsadili třetí místo v závodu družstev. Je třeba vyzdvihnout zvláště posledně jmenovaného, který tuto prestižní kategorii v jednotlivcích dokonce vyhrál!  Gratulujeme.