Kdo si hraje, n e z l o b í

Kdo si hraje, n e z l o b í

Ve čtvrtek 30. května dopoledne proběhne celoškolní projekt Kdo si hraje, nezlobí. Oslavíme tak Mezinárodní den dětí a především Světový den her, který připadá na 28. květen a který v roce 1999 vyhlásila mezinárodní nezisková organizace ITLA (International Toy Library Association), která sdružuje knihovny hraček a her z celého světa.

Ve všech třídách budou stanoviště, kde si budeme moci zahrát deskové hry od těch nejobyčejnějších jako je Člověče, nezlob se, až po komplikovanější, jako je třeba oblíbené Carcassonne. Dále to budou kostky, pexeso, žolík, dáma nebo třeba hry na papíru jako Město, jméno, zvíře, věc. Očekáváme hezké počasí, takže si budeme hrát i venku – kroket, pétanque, kuličky a možná i něco dalšího.

Přijďte si s námi zahrát svou oblíbenou hru, přijďte si s námi zahrát nějakou novou hru, zveme vás všechny!